Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜYE OL GERÇEK ERENCİ OL

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Berbat bi haber cemre için üzüldüm yani aşkım için

YazarMesaj
Dyg*Cmr*Kmr
Cezalı üye:@

Rap Puanı : <div class="js-kit-rating" view="score" path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Berbat bi haber cemre için üzüldüm yani aşkım için Empty
MesajKonu: Berbat bi haber cemre için üzüldüm yani aşkım için   Berbat bi haber cemre için üzüldüm yani aşkım için EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 12:34 pm

arkadaşlar bir 4yüz fanı cemre kemerle tanışmış cemreye imza gününde hediye olarak kek getirmiş biliyor musunuz ? kek PORTAKALLI tabi cemre bunu anlamadan yemiş ondan sonra 4yüzhayranı kaçmış sonra imza gününde 2 saat sonra cemre benek benek olmuş (portakala alarjisi varya ) sonra EREN:
çocuklar kusura bakmayın ama gitmemiz lazım en kısa sürede bulucaz demiş tabi çocuklarda AAAA demişler cemrenin birde alarjisi 1 gün geçmemiş.SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad Sad SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Berbat bi haber cemre için üzüldüm yani aşkım için
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cemre ve annesi
» nedne cemre
» Cemre le yas farki
» Tek Kelimeyle Cemre